Řešení problémů a pomoc při kojení

Nejste si jistá zda se Vaše miminko kojí správně? Máte pocit, že nemáte dostatek mléka? Je miminko nespokojené? Máte bolestivé bradavky nebo jiné problémy s kojením?

Nebo máte jen otázky, týkající se kojení a potřebujete je zodpovědět?

Nabízím Vám osobní konzultaci a pomoc s kojením.

 
 

 

Bližší informace

Telefonické poradenství:

Nabízím Vám telefonické poradenství, které je zdarma, ale bohužel jde pouze o nasměrování na možný problém. Bez osobní návštěvy není mož kojení a problémy s ním správně vyhodnotit.

Osobní poradenství:

Po telefonické domluvě probíhá u Vás doma (momentálně poskytuji poradenství v domácnosti pouze v Bystrci) nebo u mne.  Cena osobního poradenství je 350 Kč / 60 minut - za první návštěvu, za každou další návštěvu pak 300 Kč / 60 minut. V případě návštěvy u Vás doma je k ceně připočteno cestovné 7 Kč/1km. Minimální úhrada cestovného je 50Kč.

Nabízím Vám  možnosti navštívit mne po předchozí domluvě v CVČ Bystrouška, kde vedu kurzy, ve středy od 12.00 do 13.00. Pokud přicházíte na individuální poradenství s kojením a neprobíhá Podpůrná skupinka, účtuji si částku 350Kč za 60 minut poradenství.

Maminkám nabízím zapůjčení šátku na nošení miminek, což je velmi prospěšné při problémech s kojením. Maminka si tak může vyzkoušet, zda jí nošení dětí v šátku vyhovuje a pokud ano, může si pak zakoupit vlastní šátek. Cena půjčovného je 100Kč / týden (+ záloha ve výši ceny šátku). V případě zakoupení šátku u mne je půjčovné zdarma.