Podpůrná skupinka

Jedná se o nezávazná setkávání žen, které mají jakékoliv dotazy týkající se kojení, kontaktního rodičovství, nošení dětí v šátku nebo čehokoliv jiného, co souvisí s mateřstvím, dále pro ženy, které mají problémy s kojením nebo se pouze o kojení zajímají a chtějí sdílet a předávat si zkušenosti z této nebo i jiných oblastí, týkajících se mateřství. Do skupinky mohou ženy docházet i na opakované konzultace, pokud mají jakékoliv problémy s kojením.  Skupinky jsou vhodné i pro nekojící ženy, těhotné ženy nebo třeba babičky, které zajímá problematika kojení a kontaktního rodičovství.

Na podpůrné skupince se maminky podporují navzájem nebo mohou vše konzultovat s poradkyní, která skupinku vede. Na každé podpůrné skupince můžeme probírat určité téma (vzájemné sdílení porodu, strava kojící ženy, správné kojení, dudlík - ano/ne, spánek dítěte, společné spaní, časté kojení, nošení dětí, maminky si mohou přinést na ukázku a omak šátky na nošení, nosítka..  a jiná další témata, která by Vás zajímala)

Pojďte si s námi popovídat a nechejte si volně pohrát svá děťátka :-)

Z důvodu nutnosti uhrazení pronájmu, je tato skupinka zpoplatněna částkou v rozmezí 30 - 50 Kč (dle počtu účastníků).

Pro omezenou kapacitu je vhodné se hlásit na každou skupinku předem.

Bližší informace

 

Kde bude skupinka probíhat: CVČ Bystrouška, Fleischnerova 1a, Brno - Bystrc

Kdy:   středa 12:00 - 13:00  Skupinka probíhá dle zájmu - 1x měsíčně / 1x za 14 dní / 1x týdně

Cena: 30 - 50 Kč - dle počtu osob na skupince. Skupinka probíhá při minimálním počtu 3 žen.

Pokud přicházíte na individuální poradenství s kojením a skupinka neprobíhá, účtuji si částku 350Kč za 60 minut poradenství

S sebou:  Nepotřebujete nic, pouze sebe a své děťátko :-)